Туристите - четвъртокласници от училищния клуб при СУ „Емилиян Станев“ с ръководител Величка Мавродиева, изпълниха своята традиционна априлска „Зелена мисия“ за почистване и частично обновяване на маршрути в околностите на Велико Търново. В любимия си за разходки и отдих парк „Ксилифор“, малките еколози съчетаха полезната дейност сред природата за почистване на района и засаждане на млади дръвчета с приятелски игри на воля и простор.